Krása je pomíjivá, ale blbost věčná.

Březen 2008

Linky letí - jak na ně?

31. března 2008 v 19:28 | Simona Maxová
Výrazné černé linky jsou v kurzu. Že ale není jednoduché je na svých očích po ránu vykouzlit? Ale je, máme pro vás pár tipů…

Proměna Světlany

31. března 2008 v 15:11
Docela motivující článek:) I když slečna byla hezká i před tím v obličeji. Ale teď z ní je kočka;) No koukněte se sami...

Jarní den:)

31. března 2008 v 15:01
Přeju krásnej den:) Venku tomu tak je, tak doufám, že i vám je hezky;)
Já mam zase super náladu a ještě někam padam, dokud je tak krásně. Přišla jsem ze školy naštěstí brzo (dneska jsem tam byla uplně zbytečně - jen tři hodiny).
A ode dneška začínám s "jarní očistnou kúrou":D:D Né, nic zázračnýho, prostě jen budu pít necelý dva týdny bylinkový čaje. Máme doma spoustu domácích bylinek a je to fakt i dobrý. Uplně jiný než ty zakoupitelný normálně v obchodě.
Tak se mějte krásně a taky pořádně užívejte sluníčka. Prej se k nám ještě na chvíli vrátí trochu sněhu:/

31.3.

31. března 2008 v 14:50 Jak jím
sn - plátek chleba s ramou, kafe s mlíkem
sv - jablko, káva lathé
ob - těstoviny s hlívou a smetanou
sv - jogurt activia borůvkový
ve - asi nic nebude
jen tak - podraz:o(Mamka mi koupila arašídy v cukru a sušený brusinky, tak jsem měla asi dvě hrstě od obou:/

Odette Yustman

30. března 2008 v 14:27 Celebrity
Odette Yustman, americká 22ti letá herečka. Vidět jste ji mohli např. ve filmu Monstrum.Odette Yustman

Sladký chemický jed

30. března 2008 v 12:41 Zdravá Výživa
Tak tenhle článek opravdu doporučuje přečíst všem. Hlavně těm, který se snaží zhubnout, nebo ztravovat se zdravě a myslí si, jak udělají dobře, když šáhnou radši po potravinách označených light a taky pro všechni milovníky lehký coly a nejenom jí!!!

O hodinu navíc:o)

30. března 2008 v 11:15
Ahoj holky:) Jakej jste měly víkend? Já tu včera nějak moc nebyla i když jsem byla doma, s bolestí hlavy až do odpoledne (a to jsem až tak nepila, ale nejsem asi moc zvyklá no) a měla virtuální rande:D Takže nakonec taky docela příjemný odpoledne. Krom pár hádek s přítelem. Radši už se nad tím nebudu ani pozastavovat.
Venku je tak náádherně, já už se těšim až odpoledne někam vyrazim. Škoda jen, že mi pořád nejde ten foťák. A večer se musim, fakt musim učit. Takže kdybych tu zase náhodou oxidovala, tak mě radši pošlete někam:D
Tak se mějte krásně a snad jste jako já nezapomněly na posouvající se čas. Já si vstala v půl 11 s tím, že je teprve půl 10. A divila se, že už se u nás vaří tak brzy oběd:D Ale co, horší by to bylo asi ve všední den:)

30.3.

30. března 2008 v 11:15 Jak jím
sn - 1 ks perníku (už naštěstí poslední:) )
ob - půl pytliku rýže s pečeným kuřecím prsem (bez kůže) a zelový salát
sv - nic
ve -pomeranč, banán, jogurt dobrá máma (120g)

Kolik podob má bílá košile?

29. března 2008 v 18:02 | Dana Svobodová |  Móda
Bílá košile je evergreen, to snad nemusím zdůrazňovat. Bílá košile nás stále baví a nepřestává svádět k různým kombinacím a variantám.
Ve dne ji užijeme k džínám, ale když si ji oblečeme k černé sukni, můžeme klidně vyrazit na koncert nebo do divadla.

Ale není košile jako košile, a i když se zdá, že s ní nemůžeme nic zkazit, přesto bych se při jejím výběru řídila určitými pravidly.

Třeba ženy s plnější postavou se jí vzdávat nemusejí, ale rozhodně by si ve snaze zakrýt nějaké to kilo neměly pořizovat neforemný pytel. Dosáhly by totiž opačného efektu. Volnou košili v pánském stylu si může dovolit křehotinka jako Keira Knightley.
Měly by se vyvarovat i empírových střihů, volánků u výstřihu a modelů s páskem. Nejvhodnější pro ně budou jednoduché, lehce vypasované košile s princesovými švy, špičatým límcem a z materiálu s příměsí lycry, který umožní volný pohyb.
S bílou košilí můžeme tvarovat. Třeba my s ňadry velikosti nula "něco" naženeme v košilích se sámky, nabíráním, řasením nebo nápadnými detaily na předním dílu.

Při dietě nejíst?Tak to tedy ne!

29. března 2008 v 17:49 | Simona Maxová |  Hubnutí
Pravdivej článek:) Sice to všechno už asi každej zná, ale přesto je spoustu holek, co radši nic nejedí.
Dieta není krátkodobé mučení
Velmi často mají ženy pocit, že při hubnutí bude snad nejlepší nejíst pokud možno vůbec. Dietu si představují jako strastiplné období, které je třeba vydržet do té doby, než se rafička na váze pohne žádoucím směrem. Ale co potom? No nic, budu štíhlá do plavek, říká si mnoho žen a zbytek neřeší. Zhubnout není tak náročné, jako trvale si upravit jídelníček a váhu poté udržet. Vaším cílem přece není jen stále dokola hubnout a zase nabírat, ale změnit příjem stravy tak, abyste se jednou provždy nemusela se svou váhou trápit.

29.3

29. března 2008 v 15:54 Jak jím
ob - brambory s brokolicí
sv - hroznový víno
ve -

Alessandra Ambrosio

28. března 2008 v 18:12 Foto
Krásná modelka:)
Alessandra Ambrosio

28.3.

28. března 2008 v 15:38 Jak jím
sn - plátek chleba s pomaz. máslem (pizza)
sv - müsli tyčinka fit v jogurtu
ob - těstovinový salát se zeleninou, nízk. lučinou(50g), eidamem (20g), mozzarellou
sv - jablko
ve - 2 ks perníku s marmeládou a čokoládovou polevou (dejte mi někdo přes hubu:/)

Rebelles

27. března 2008 v 21:10
A tady ještě dávám písničku, kterou strašně žeru:D Je uplně strašně moc moc moc...když ji slyšim tak bych šla hned pařit..

Jak na tom jsem?

26. března 2008 v 18:40
Tak do konce března jak jsem na začátku měsíce psala, jsem teda rozhodně pět kilo nezhubla. Radši se teď ani nevážím i když se cítím docela fajn, ale o Velikonocích, vlastně od soboty do pondělí jsem se cpala jak to prase, ale je to jedno. Pokračuju dál:) Zítra si půjdu zacvičit, konečně zase po delší době do fitka. Kéž by ale už bylo venku aspoň na to běhání nebo na kolo. Teď bych tam asi umrzla.
Sice mi už začala škola, ale je to tam vtipný. Pořád nám něco odpadá hlavně ty důležitý maturitní předměty. A do praktický mi zbývá už jen 12 hodin předmětu, kde všechno probíráme. Kdybych ale měla říct, kolikrát nám za rok odpadl, nebo jsem tam zrovna nebyla a že umím uplný kulový, tak bych se asi rozbrečela. Radši na to nebudu myslet. Nejsem v tom sama, ale více méně celá třída:D
A tady je pár letních fotek plážovejch koček, ať se máme proč snažit a nač těšit:) Přeju krásnej zbytek dne...

Miluji sladkosti! Jak se jim ale šikovně vyhnout?

26. března 2008 v 16:11 | Simona Maxová |  Hubnutí
Máte podobný problém?
Třicetiletá Eva začala před půl rokem hubnout. Konečně se přiblížila své vytoužené váze i figuře. Ovšem velmi brzy zjistila, že jásat je předčasné. Udržet si svou novou váhu jí najednou přišlo mnohem obtížnější, než když měla za cíl zhubnout. Největším problémem pro ni bylo udržet se na uzdě se sladkým. Eva prostě natolik miluje sladké, že si ho nezvládne pokaždé odepřít. Pak trpí výčitkami svědomí, že porušila svůj režim a bojí se jo-jo efektu. Nakonec vyhledala dietologa, aby jí poradil…
Miluji sladkosti! Jak se jim ale šikovně vyhnout?

26.3

26. března 2008 v 14:12 Jak jím
sn - dobrá vláknina s mlékem
sv - 3 kuličky rafaela
ob - brambory s dušenou zeleninou
sv - 2 jablka
ve - cel. houska (42g) s nízk. lučinou (40g)
Pití - 1, 2 l čaje roibos, voda 500ml

Co pomáhá při hubnutí?

25. března 2008 v 18:54 Hubnutí
  1. 2 LITRY VODY DENNĚ ZEŠTÍHLUJÍ. Voda (nejlépe studená) povzbuzuje látkovou výměnu a díky tomu tělo spálí asi 100 kcal navíc. Kromě toho je voda před jídlem ideálním tlumičem chuti do jídla.
  2. 2 HODINY U TELEVIZE DENNĚ. Kdo sedává před televizí déle, zvyšuje tím své riziko obezity. Přišli na to vědci z USA. A důvod: U televize se málo pohybujeme a více mlsáme.
  3. 23 CENTIMETRŮ VELKÝ TALÍŘ! Vědci teď zjistili, že k našemu pocitu nasycení přispívá i zdánlivá velikost porce. Čím menší talíř, tím větší se nám porce zdá!
  4. 20 MINUT TRVÁ, NEŽ SI TĚLO VŠIMNE, ŽE JE SYTÉ. Proto si s jídlem dejte načas. Kdo ho do sebe nahází ve spěchu, ten sní víc.
  5. 1 KOUSEK ČOKOLÁDY SI OBČAS KLIDNĚ MŮŽETE DOPŘÁT. Nemá smysl na sebe vyvíjet nátlak a sladkého se úplně vzdát. Vybírejte si ale tmavou čokoládu s vysokým podílem kakaa, protože našemu zdraví dokonce prospívá.
  6. 22 GRAMŮ VLÁKNINY DENNĚ UTLUMÍ NÁHLÉ ZÁCHVATY HLADU. Strava bohatá na vlákniny (např. celozrnný chléb, zelenina) nás drží mnohem déle syté. Vláknina postrčí trávení a omezí ukládání tuků
  7. 500 GRAMŮ TÝDNĚ DOLŮ - TO BOHATĚ STAČÍ! Kdo hubne pomalu, ten mívá méně problémů s jo-jo efektem a svou hmotnost si lépe udrží. Proto nejezte za den méně než 1 200 kcal.
  8. 3 KRÁT TÝDNĚ 30 AŽ 45 MINUT VYTRVALOSTNÍHO SPORTU (např. walking nebo jízda na kole) jsou pro fitness a odbourání tuků nejlepší. Ale také platí: I méně pohybu je lepší než vůbec žádný!
  9. 7 HODIN SPÁNKU DENNĚ! Ve spaní totiž tělo produkuje růstový hormon melatonin, který má kromě jiného na starosti odbourávání tuků a regeneraci buněk. Kdo pravidelně spí příliš málo, ten snadno přibírá. Platí: Dobrý spánek - půl zdraví!
  10. 1 ŠÁLEK KÁVY PŘED SPORTOVÁNÍM POVZBUDÍ SPALOVÁNÍ TUKŮ. Příčinou tohoto účinku je kofein v kávě. Kávu vypijte nejlépe 30 až 60 minut před tréninkem, pak je její účinek zdaleka nejsilnější!
zdroj: Claudia

25.3

25. března 2008 v 16:10 Jak jím
sn - activia (bílá sladká) s dobrou vlákninou
sv - cel. houska (42g) s eidamem (45g)
ob - 1 palačinka s meruňkovou marmeládou
sv - jablko
ve - cel. houska (42g) s bílou sladkou activií
Pití - 1 l lehký coly, 250 ml mátovýho čaje, 0,5 l čaje roibos

Miss ČR: Kdo zkrásněl a kdo zestárnul?

24. března 2008 v 20:09 | Aleš Harazim |  Celebrity
Na jubilejním 20. ročníku soutěže Miss České republiky se objevila spousta vítězek z předchozích ročníků. Mohli jsme tedy vidět, jak se za ta léta dívky změnily. Kdo dopadl nejlépe a kdo nejhůř?
ZMĚNA K HORŠÍMU
Ivana Christová - vítězka ročníku 1989
Když Ivana Christová vyhrála v devětaosmdesátém jako historicky první dívka soutěž Miss ČR, vyvolala slušnou kontroverzi. V převaze blondýnek s natupírovanými vlasy, což bylo v té době v módě, přišla tahle holka, která měla vlasy tmavé, dlouhé a rovné a vymykala se všem. A právě díky tomu ji porota zvolila nejkrásnější dívkou roku. Už je to bratru 19 let a tak není divu, že se Ivana Christová dost změnila. Její tělo sice už nevypadá co bývalo, nabralo spoustu kil, ale pořád je to štramanda. To se musí nechat.